Recenze Kenwood

Kenwood KAT 20.000GY

Kenwood KAT 20.000GY

Přidáno: 18. října 2023

Zakoupeno v Kenwood

Snadná instalace i údržba. Kvalitní vvýrobek.

Kenwood KWL 90.004SI Chef Patissier XL Titanium

Kenwood KWL 90.004SI Chef Patissier XL Titanium

Přidáno: 17. října 2023

(naposledy upraveno 17. října 2023)

• Umí vše co potřebuji
Kenwood KAX 99.A0ME

Kenwood KAX 99.A0ME

Přidáno: 14. října 2023

Zakoupeno v Kenwood

• Krásný plát těsta během okamžiku
  • Extra široký

Kenwood KAX 643ME

Kenwood KAX 643ME

Michaela Š. Michaela Š.

Přidáno: 4. října 2023

(naposledy upraveno 4. října 2023)

• snadná montáž
  • tupá struhadla
  • úzký plnící otvor
  • struhadlo se ucpává

Struhadlo jsem si koupila i na základě kladných recenzí jak zde, tak u prodejce. Bohužel to byly recenze starší.
Nástavec jsem koupila před čtyřmi měsíci a za tu dobu jsem jej použila jen třikrát.
Plnící otvor je poměrně úzký. Je nutné zeleninu před strouháním krájet na menší kusy. To je ale ta nejmenší vada. Zásadní vadou výrobku jsou tupá struhadla.
Poprvé jsem strouhala brambory na chlupaté knedlíky. Nebylo možné je ustrouhat. Musela jsem použít jemné struhadlo ani tím to bez požití síly nešlo.
Podruhé jsem chtěla nastrouhat na jemno mrkev na salát. Opět jsem musel použít sílu a ani pak to moc nešlo. Raději jsem na robota namontovala mísu se strouhacím kotoučem a strouhala na něm.
Třetí pokus jsem uskutečnila dnes. Strouhala jsem oloupaná jablka na hrubším struhadle. Na pěchovadlo jsem musela hodně tlačit. Jablka byla víc nadrcená než nastrouhaná. Struhadlo se i hodně ucpávalo, musela jsem nastrouhanou hmotu průběžně vybírat.
Výrobek hodlám reklamovat.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 2. října 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Hezký design, malé privedení ale velký výkon
  • Má všechny neocenitelné funkce
  • Samonavíjecí kabel
  • Krájení do všech stran
  • Servírování přímo na talíř
  • Možnost volby rychlosti
  • Zatím vše v pořádku

Je to skvělí pomocník, překvapil hezkým designem, malým provedením, prostorově nezabere v kuchyni moc místa. Dokáže sekat, krájet, míchat a strouhat na všechny strany, dokonce můžete vše naservírovat přímo na talíř. Oceňuji funkci samo navijeni kabelu a postupné zvyšování rychlosti. Je to prostě můj malý neocenitelný pomocník, zejména při nečekaných návštěvách.

Kenwood M-9000S

Kenwood M-9000S

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. září 2023

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• Po aktualizaci firmwaru české menu.
  • Dobrý zvuk.
  • Velké kroky v řízení hlasitosti.
Kenwood KMX 750RD

Kenwood KMX 750RD

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Setří čas v kuchyni dosti vysoká kvalita výrobku
Kenwood KVL 85.004SI

Kenwood KVL 85.004SI

Přidáno: 20. září 2023

• Kvalitní material

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

Přidáno: 19. září 2023

• Velmi rychlý
  • Vychytávky, které mi ušetří čas
  • Snadne umytí
  • Kvalita Kenwood
  • Rozseká i led
  • Hlucnost
  • Chybí možnosti jemného strouhání

Kenwood MultiPro nám doma ušetři dost času.
1)Vše, co jsem prozatim strouhala či sekala trvalo velmi krátce
2)jednoduché a rychlé je čištění a mytí v ruce tak jde dát do myčky.
3) sekání nebo strouhaní přímo do.misky, pánve atd.

Zatím jsme ho využili na přípravu salátů, sekání čokolády či plátkú ovoce, zvládly i domácí ledovou tříšť. Oceňuji perfektní rychlost, potvrzenou kvalitu produktu Kenwood a snadné ovládání.

Jako nevýhodu zmíním málo nástavcú, u nás nejvíc chybí možnost jemného strouhání.
Jinak je hlučnější, což je však při výkonu pochopitelné a nám to nevadí.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

Přidáno: 19. září 2023

• Skladnost
  • Množství funkcí
  • Jednoduché ovládání
  • Rychlá příprava k práci
  • Není nic, co by se mi vyloženě nelíbilo, jen bych trochu upravila návod.

KENWOOD MultiPro je pro mě v kuchyni skvělým pomocníkem. I přes to, jak je malý, má plno funkcí a je s ním rychlá a velmi dobrá manipulace. V provozu byl u nás téměř denně. Nejčastěji jsem využívala na krájení zeleniny, kdy mi velice usnadnil práci a já se nemusela se vším trápit ručně. Mnohokrát jsem využila i funkci mixování, hlavně na pomazánky, pesta, jednodušší omáčky. Líbí se mi kabel obtočený kolem přístroje, nikde nic nepřekáží, a na několik funkcí stačí jen pár kousků příslušenství. Jsem velice spokojena a mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

Přidáno: 18. září 2023

• Výkon
  • Rychlost strouhání/krájení
  • Design
  • Abaence jemného strouhání
  • Celkem hlučný

S koupí food procesoru jsem spokojena a určitě nelituji! Šetří mi čas - seká, krájí a strouhá precizně a neskutečně rychle! Nestačila jsem ani mrknout a potraviny byly zpracovány. :) Opravdový sekec mazec! :D
Jen u toho nadělá docela hluk, dcera (14 měsíců) se ho zatím bojí. :) Čepele jsou ostré, ocenila bych nastavec na jemné strouhání (strouhat umí pouze na hrubo), je malý, takže se vejde do skříňky, ale já ho mám na kuchyňské lince při ruce, protože se mi moc líbí jeho design. :) Oceňuji možnost strouhat přímo do mísy/pánve, kdy mi ušetří přendavání a mytí dalšího nadobí. Obsluha je intuitivní, lehká, dobře se myje a může přijít i do myčky. Koupi určitě doporučuji! :)

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 18. září 2023

• umí i oříšková másla
  • nelze používat na horké polévky

Food processor jsem už delší dobu chtěla, protože každá ušetřená minuta v kuchyni je drahá. Proto jsem velmi ráda, že jsem měla tu možnost testovat s testujto.cz. Processor je velmi skladný a při tom velmi výkonný. Dá se velice snadno opláchnout a jeho výkon je skvělý. Zkoušela jsem v něm vyrobit i oříškové máslo a dopadlo to na výbornou, naprosto hladké oříškové máslo, které máme nejraději. Nástavec na zeleniny je trošku složitější, ale jak jednou člověk přijde na to, jak ho používat, tak nebude krájet zeleninu ručně.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

Přidáno: 17. září 2023

• provedení
  • mnoho příslušenství
  • snadná obsluha
  • možnost umývat v myčce
  • možnost dokoupit příslušenství
  • bezpečnost při používání
  • strouhá rovnou do misky
  • navíjení kabelu

Přístroj jsem si pořídila především proto, že mě zaujala funkce strouhání/krájení přímo do mísy. Po vyzkoušení jsem velmi nadšená, protože přístroj splňuje přesně to, co jsem očekávala. Krouhá velmi rychle, jednotlivé části snadno rozložím a buďto opláchnu pod tekoucí vodou nebo vložím do myčky. Robot od značky Kenwood mám již mnoho let a funguje bezchybně, proto jsem neváhala a pořídila jsem si "mini robot" od stejné značky. Velmi praktické je navíjení přívodní šňůry, přístroj je celkově přiměřeně veliký, proto nezabírá mnoho místa i na samotné kuchyňské lince. Vyhovuje mi, že má mnoho příslušenství, a další lze dále dokoupit. Sestavování robota je velmi intuitivní a rychlé. Bezpečnost při práci je zaručena pojistkou, která nedovolí spuštění přístroje, pokud nejsou všechny části na svém místě. S přístrojem jsem velmi spokojená.

Kenwood KHH300WH

Kenwood KHH300WH

Ověřený zákazník iPLUTO.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. září 2023

Zakoupeno v iPLUTO.cz

• Strouhadla a myska i otvor stejne velke jako stara ETA. (Ale jiny tvar pohonu - hvezdice, takze nekompatibilni.) Strouha dobre a rychle, srovnatelne se starou ETA.
  • Vypada na kvalitni zpracovani. I kdyz pri hneteni tezkeho testa se rameno podezrele pohupuje, je to zmineno i v manualu, ze to proste tak je.
  • Testo lehke zvladne az 1.8kg dle navodu.
  • Indikuje blikanim nespravne nasazenou/zavrenou mysku. Ale nevim zdali to je fakt vyhoda, protoze z mysky pri zacvaknuti vyskoci dole mala plastova tycka prumeru ~1.5mm, delky ~5mm.
  • Chlebove testo jenom 0.5kg (dle navodu), ne, ze by to nezvladl motor, ale namota se to na hak a vyleze to nahoru az dovnitr i
  • pres kryt. Zato ale je to uhnetene rychle a kvalitne.
  • Docela mohutne, zabere dost prostoru.
  • Plastove prevody, uvidime kolik vydrzi, ale cena tomu odpovida.
  • Mackac citrusu pohaneny tremi drobnymi plastovymi ozubenymi kolecky nejspise i na plastovych osach - to uz nepusobi moc trvanlive.
Kenwood CR-ST100S-B

Kenwood CR-ST100S-B

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Beďa

Přidáno: 6. září 2023

(naposledy upraveno 15. prosince 2023)

Zakoupeno v Profi-dj.cz

Kenwood AT 340

Kenwood AT 340

Ověřený zákazník Eberry.cz Marie

Přidáno: 5. září 2023

Zakoupeno v Eberry.cz

Zboží splnilo moje očekávání.

Kenwood KAX 950ME

Kenwood KAX 950ME

Ověřený zákazník MALL.CZ Marie

Přidáno: 5. září 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Výrobek splnil moje očekávání.

Kenwood KMM-BT209

Kenwood KMM-BT209

Ověřený zákazník Ahifi Vítězslav

Přidáno: 3. září 2023

Zakoupeno v Ahifi

Autoradio nemám ještě zapojeno.

Kenwood KAX 644ME

Kenwood KAX 644ME