Recenze Kenwood

Kenwood AT 502

Ověřený zákazník CESK, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v CESK, s.r.o.

Dobrá komunikace, produkt objednán a v dřívějším termínu, než bylo avizováno, dodán.

Kenwood FDM 301 SS

Kenwood FDM 301 SS

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2020

Zakoupeno v kak.cz

funguje bezproblemu, kupovano jako nahrada za podobny od stejneho vyrobce ktery po letech doslouzil

Kenwood AW2000

Kenwood AW2000

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2020

Zakoupeno v Expert.cz

• I když je na výrobku napsáno že je určen pro roboty řady Chef, a i na prodejně mi bylo řečeno že tento výrobek je kompatibilní s mým robotem Kenwood Chef XL Titanium, tak mísa má jinak pootočený mechanismus pro uchycení a není určená pro všechny výrobky kuchyňského robotu řady Chef. Výrobek budu vracet.

Přidáno: 23. prosince 2020

• velikost

Robot je k dostání za opravdu hezkou cenu. Těší mne, že je docela drobný a dá se tak snadno umístit na kuchyňskou linku. Má silný motor a tak se vněm dá zadělat i tuhé těsto. Také mne těší, že je k dostání všechno možné příslušenství a můžete si tak dokoupit nástavce prakticky na cokoliv. Robota bych doporučila každému kdo trošku rád vaří a chce hodně parády za málo peněz.

• Lehký a malý
  • Velká výbava
  • Dobře krouhá
  • Skleněný mixér
  • Masomlýnek sice zatím zvládl vše, co měl. Ale někdy si říkám, že by při práci mohl vypadat robustněji.

Kompaktní, moderně vypadající, dobře vybavený a perfektně fungující univerzální domácí pomocník. Vybíral jsem jej manželce podle recenzí na internetu a výsledek ji velmi potěšil. Recenzi tedy píšu podle jejich komentářů, snad tedy někomu udělá jasno. Jedná se o domácího pomocníka a žádného pracanta do provozu. V kuchyni, vám ale zastane hromadu práce, od krouhání zeleniny, plátkování, mixování, nebo sekání v mixéru, pres odšťavňování a hnětení dále a dále. A vše na výbornou. Doma nám slouží pro spotřebu 4 lidí a pracuje ob den, aspoň drobnými zásluhami. Výborný poměr cena/výkon/výbava. Značku Kenwood doporučuji.

• Perfektní provedení
  • Úžasné příslušenství
  • Výkonný motor
  • Velká mísa
  • Polohovatelná výška metel
  • Jednoduchý, nefuturistický design
  • Jednodílný, nepříliš praktický štít proti rozstřiku
  • Knoflík na otvírání mísy má někdy "náladu" a nechce se mu spolupracovat

Výborný kuchyňský robot ověřené britské značky. Mezi přednosti počítám silný motor, kvalitní provedení a hlavně prvotřídní příslušenství. V balení obsažený mixér, masomlýnek, i bubínková struhadla, vás nenechají si myslet, že máte doma nějaké zařízení, které nebylo vyrobeno přesně pro práci, na kterou jste zrovna nasadili nástavec, nejde o žádný univerzální přístroj, ale spíše o zařízení, které perfektně odvede každou práci, kterou pro něj připravíte. Vytkla bych sice pár drobnosti, jakou jsou jednodílný štít proti rozstřiku, nebo tvrdohlavý knoflík na zvednutí ramene. Ale ve výsledku je vždy radost s ním pracovat.

• kovové tělo
  • kvalita produktu
  • značka KENWOOD
  • cena příslušenství

Robot mám doma pár měsíců, již jsem s ním mnohokrát pracoval a jsem velmi spokojený. Oproti konkurenci oceňuji kovové tělo, vysoký výkon a celkový design. Máme doma dokoupené nějaké příslušenství, to by mohlo být trochu levnější, ale kvalitou se nevyrovná žádné jiné konkurenci.

Martina Mikuličová Martina Mikuličová

• Držadlo na míse
  • Elegantní vzhled
  • Příslušenství v balení

Robot jsem si koupila zejména proto, že mě zaujal svým elegantním a nadčasovým vzhledem. Líbí se mi, že má velkou kapacitu pracovní mísy. Mísa je opatřená praktickým držadlem - to mi přijde opravdu jako nedocenitelný detail , který mi ulehčuje práci. Určitě bych uvítala, kdyby bylo v balení více příslušenství. Ovládání robotu je jednoduché a nestál mě ani moc peněz. Produkt hodnotím velmi kladně a doporučím ho určitě i ostatním.

Jana K. Jana K.

• kvalitní značka
  • kovové převody
  • široká základní výbava
  • tichý
  • bytelné metly a hnětací háky
  • robustní provedení
  • drahé příslušenství
  • hmotnost

Tento kuchyňský robot jsem pořídila za celkem dostupnou cenu. Nabízí bohaté příslušenství a vynikající výkon. Součástí balení jsou 3 metly - hnětací hák, k-metla a šlehací metla, mlýnek na maso, struhadlo s disky a mixér. Za mě je to kuchyňský robot se skvělým výkonem a dlouhou životností, kterou garantuje kovové provedení. Umí si poradit krásně s těstem na linecké z tuhého másla. Mixér otestován na teplé i studené a rozmělnil vše na výbornou. Robustní provedení je vidět i na veškerém příslušenství.

• široký výběr příslušenství
  • planetární systém míchání
  • mísa nemá úchopy

Hledala jsem nějakou levnější, ale stále kvalitnější verzi kuchyňského robota. Tento robot mi přišel jako nejlepší volba, cena je v poměru s výkonem a kvalitou přijatelná. Robot míchá, hněte, ale také můžete využít třeba lis na citrusy. V balení máte celkem dost příslušenství a mnohé se dá ještě dokoupit. Jediné mínus, které mohu vytknout je to, že nádoba nemá žádné úchopy.

• Využitelné příslušenství.
  • Příznivá cena.

Tento robot umí vše co jsem požadovala, má mixér třeba na smoothie, k tomu strouhá, krouhá ať již zeleninu, nebo sýry. Udělá těsto na chleba, na kynuté buchty, případně krémy na dorty a další. Další příslušenství se dá dokoupit. Design je podle mě vhodný do každé kuchyně. Má planetární systém míchání kolem své osy i kolem nádoby opravdu důkladně tak vše promísí za kratší časový úsek. Líbí se mi, že nemá zbytečné příslušenství, které nevyužiji, standardně roboty mívají mlýnek na maso, který třeba já nepoužívám - zbytečně by mi tedy ležel doma.

• planetární systém míchání
  • menší
  • dobré příslušenství
  • menší pracovní mísa

Tento robot už máme doma léta a pořád šlape tak, jak má. Využiji ho skoro pokaždé, co vařím díky různému příslušenství, mixér od smoothies po krémové polévky, lis na citrusy je taky dobrým pomocníkem a bez planetárního systému (nevěděla jsem nejdřív ani, co to znamená - metla se točí i kolem stěn mísy, takže vám na na stranách pak nezůstane těsto) by asi moje nervy za chvíli praskly. Určitě bych časem chtěla pořídit novější robot od stejné značky s větší pracovní mísou a novým příslušenstvím (určitě s větším výběrem).

• Hodně funkcí
  • Nerezový
  • Promíchá celý obsah mísy

Skvěle pracuje. Má velké množství funkcí. Má funkce jako hnětení, míchání a tak, ale k tomu umí i strouhat a mele i maso. Takže je všestranný, usnadní práci v kuchyni. Je nerezový, takže se krásně hodí do každého interiéru. Jediná nevýhoda je cena, protože existují i levnější varianty. Já jsem se ale už spálila právě s těmi levnějšími, takže jsem teď zainvestovala a jsem naprosto spokojena. Jestli hledáte kvalitního robota, tak za mě tento.

David Šmíd David Šmíd

• dostatečně bohaté příslušenství
  • ostré nože i disky
  • jednoduché nasazování jednotlivých komponentů
  • nádoba ve které se dá strouhat např. mrkev, okurka - je pro výrobu salátu u 4 členné rodiny docela malá

Byl to dárek pro dceru k narozeninám, která je s robotem nadmíru spokojená. Některou z jeho součástí využívá téměř každý den. Robot je vybaven přísavkami, takže dobře drží na kuchyňské desce. Dcera říkala, že nádoba od mixéru a malá nádobka na bylinky a koření je ze skla, což může být výhoda (pevnější, odolnější), ale i nevýhoda (nádoba je opravdu těžká), tudíž je vyžadována nutná opatrnost při manipulaci. Pro ženy na mateřské je to však vynikající pomocník.

Kenwood M-420DAB

Kenwood M-420DAB

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• nedá se k němu sehnat pokojová DAB+ anténa se správným konektorem:

• Pěkné zpracování
  • Výkonný a kovový
  • Krásně hněte a šlehá
  • Mohlo být aspoň základní příslušenství.

Zajímavý kuchyňský robot... Už ho používám nějaký ten pátek a jsem s ním naprosto spokojený. Na klasické domácí pečení / vaření bohatě postačí. Co mě osobně mrzelo je, že jsem v balení nedostal žádné extra příslušenství jak bývá zvykem. Větší těsta utáhne taky, není co by na něm bylo špatně.

• Mohutný a odolný
  • Výkonný, můžu dělat velká kynutá těsta
  • Kvalitní masomlýnek
  • Pulsní rychlost
  • Dokoupitelné příslušenství
  • Velká mísa
  • Dražší příslušenství
  • Váha - sice neskáče, ale někam ho přenést...
  • Mohly být uši na míse

Super kuchyňský robot za super peníz. Dobré příslušenství, především hojně využívaný masomlýnek... dokoupit už je věci dražší. Hlavně dostatečný výkon i na větší kynutá těsta rozhodně dobře hodnotím. Mísa je docela dost velká, mohla mít uši, ty mi tam docela chybí. S klidným svědomím ale můžu doporučit.

• Jednoduché ovládání
  • Výkonný 1000W
  • Nerezová mísa 5 L
  • Planetární míchání

Tento celokovový bytelný robot je šikovný pomocní na domácí pečení.Má krásný design a celokovové tělo.Má velkou 5L nerezovou mísu s robustním držadlem,3 kovové metly(šlehací metla,K- metla,hnětací hák.Variabilní elektronickou rychlost,speciální rychlost pro jemné zapracování surovin.Kryt proti rozstřiku s plnícím otvorem.Velké plus je bezpečnostní pojistka, která vypne robot pokud je rameno zdvižené.Používám už delší dobu a nemohu nic vytknout.

• Příkon 1000W
  • Pracovní mísa 4,3L
  • Počet rychlostí 3
  • Počet nástavců 9
  • Planetární míchání
  • Větší váha

Tento robot jsem si vybrala díky velkému množství příslušenství a kvalitní značce Kenwood.Skleněny mixér 1,2l,food procesor 1,4/3disky,lis na citrus,odstředivý odšťavňovač,mlýnek na maso,mlýnek na bylinky a koření, nerezová pracovní mísa 4,3l,3 metly(balónová,K- metla, hnětací hák). Variabilní nastavení rychlosti s pozvolným náběhem otáček.Zatím jsem celá spokojená a v domácnosti mi ten to robot velice ulehčí práci i čas.Cena výborná.

Kenwood CR-ST50DAB-B

Kenwood CR-ST50DAB-B

Ověřený zákazník Electro World Adéla

Přidáno: 19. prosince 2020

Zakoupeno v Electro World

• Malé kompaktní rádio s DAB a FM, radiobudíkem a bluetooth. Možnost zapojení do el. sítě i na baterie. Vhodně umístěný displej na přední straně. Čistý zvuk. Zatím splňuje očekávání.
  • Není to Hi-fi, ale to od tohoto rádia nikdo nechce.
  • Trochu složitější ovládání a nastavení, ale s návodem se dá zvládnout.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]