Recenze Kenwood

Kenwood M-9000S

Ověřený zákazník hifi24 Dubák

Přidáno: 19. ledna 2024

Zakoupeno v hifi24

• Má všechny funkce, které jsem chtěl včetně WIFI a plně funkčního internetového rádia.
  • Poměrně velmi slušný zvuk. Přednastavené profily ekvalizéru, osobně bych dal přednost ručnímu nastavení. Kvalita i možná intenzita zvuku na velmi dobré úrovni, přirozená, bez podvědomého repro dojmu a rušivých šumů bez signálu.
  • Designově velmi čistě zvládnutá věž ve stříbrném provedení. Pokud někdo nepreferuje vzhled, ať neutrácí a koupí si zcela technicky totožný Sencor SMC 5700WDB za polovic. Sám jsem váhal, ale ta stříbrná i některé menší detaily stojí za to.
  • Velmi intuitivní a jednoduché nastavení a ovládání. Po upgradu plně v češtině. Samozřejmostí je návod v češtině.
  • Slušná značka, žádný no name.
  • Oproti zcela technicky totožnému Sencor SMC 5700WDB dvojnásobná cena. Holt daň za designovější vzhled.

Chtěl jsem plně vybavený audio mikrosystém 100W. Vybíral jsem mezi Panasonic SC-PMX802E-S stříbrný (super kvalita, ale zbytečně předražený, jednoduchý display, problém s internet. rádiem, ale jinak možná až převybavený ), Sencor SMC 5700WDB šedý(je super, vše splňoval, cena úžasná, designe na mě trošku ponuře plastový) a se Sencorn absolutně totožný KENWOOD M-9000S stříbrný, ale za dvojnásobnou cenu. Oba dva jsem měl možnost vyzkoušet, jsou neuvěřitelně totožné ve všech směrech včetně ovládání a výkonu. Kenwood a Sencorn jsou jako dva stejně povedení bratři, jen ten první se lépe oblékl. I za dvojnásobnou cenu jsem se rozhodl pro KENWOOD M-9000S stříbrný. I po objednání jsem váhal a málem objednávku změnil. Takže, kdo není ujetý na designe kupte si Sencorn, kdo chce pěknou vizáž Kenwood a kdo chce speciální chuťovku pak určitě Panasonic. Samozřejmě rozhodují peníze.

Kenwood MAX 980ME

Kenwood MAX 980ME

Ověřený zákazník Kenwood Ověřený zákazník

Přidáno: 19. ledna 2024

Zakoupeno v Kenwood

• kvalitní zpracování
  • kus těžkého železa, které určitě něco vydrží :-)
  • ideální kombinace pro přípravu těstovin

Zatím nevyzkoušeno, ale věřím, že budeme spokojení

Kenwood AT 320

Kenwood KAH 359 GL

Ověřený zákazník Eberry.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 13. ledna 2024

Zakoupeno v Eberry.cz

• skleněná nádoba, možnost zpracovávat teplý produkt
Kenwood FDP 22.130 GY

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. ledna 2024

• výkon
  • plasťák

Při míchání tuhého těsta (vánočka/chleba), ho doslova žvýká jak kamenožrout. Ale neptá se, maká, míchá, krouhá. Zkrátka dělá to, co má a dle manuálu je to žvýkání (kývání) normální.
Zatim tvrdim, že bych ho za ty love kópil zas. Uvidime, jesli se časem rozsype, nebo jesli vydrži vic jak kovová ETA za 15 klacku.

Kenwood CR-ST100S-B

Kenwood CR-ST100S-B

Ověřený zákazník Profi-dj.cz Jarda

Přidáno: 5. ledna 2024

Zakoupeno v Profi-dj.cz

Na tak malý stroj výborný zvuk. Obsluha jednoduchá. Možnost ovládat přes aplikaci na telefonu. Za mě vše intuitivní. FM přijímač nevyužívám, buď DAB nebo internetová rádia a zde funguje vše SUPER. Jediná škoda, že nemá možnost využití baterie a musí být neustále zapnuté v elektrice - o tom jsem ale věděl, takže nelze brát jako mínus mé recenze.
Jednoznačně doporučuji.

• originální příslušenství kenwood

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2023

Zakoupeno v planeo.cz

Manželka si robota chválí. Precizní a kvalitní zpracování. Příjemným bonusem je váha, která je součástí robota. Výrobek doporučujeme.

Kenwood Chef KVL4170S

• Robustni kovova konstrukce
  • Vykonost
  • Kovove doplnky
  • Kvalitni provedeni

Velikost, nutno vyclenit na to prostor

Kenwood Chef Elite KVC 5401S

Kenwood MG 450

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• funguje, jak má... MELE :-)

Ověřený zákazník planeo.cz Michaela

Přidáno: 11. prosince 2023

• Kvalitní provedení.
  • Váha přímo ve výrobku. Drobné suroviny lze házet rovnou do mísy, ale mouku jsem stejně vážila raději zvlášť na jiné váze, aby se mi do robota neprášilo.
  • Skvělý Food processor na strouhání.
  • Skvělé jsou ty dvě mísy
  • Uhníst např. chléb či zamíchat těsto na knedlíky trvá déle než u multifunkčního robota typu Thermomix nebo Monsieur Cuisine Smart z Lidlu.
  • Víko na mixéru se mi velmi špatně sundávalo. Šlo to opravdu těžko a při mixování horké polévky jsem při otevírání měla strach, aby nějak nevystříkla a já se neopařila. U studených věcí jsem už strach z opaření neměla, ale taky šlo velmi špatně sundat.
  • S robotem se manipuluje hůře než třeba s ETA Gratus. Nemá nožičky, je až k zemi, takže se špatně zvedá a přenáší po lince, protože nejde chytnout zespodu. A posunovat po lince jsem s ním raději nechtěla, abych případně nepoškodila váhu.
  • U mixéru mi velmi chybělo to černé míchátko se zarážkou, které se k němu dodává, když si jej člověk koupí zvlášť. Nevím, proč se nedodává i při koupit mixéru v sadě s robotem. Opravdu mi chybělo a dělat ovocný sorbet byla otrava. Neměla jsem jej čím míchat, takže jsem ho musela vždy vypnout, zamíchat to něčím jiným a znovu zapnout. A když se ovoce rozstříklo na okraje, tak sundat mixér, vypáčit víko, setřít stěny, zase zavřít, nasadit. Zkrátka jsem raději používala tyčový mixér, když to šlo.
  • Z menší mísy mi občas stříkaly ven suroviny. Takže zvažte, z jakého množství surovin budete péct.
  • Nekvalitní plastový kryt mísy. Ani jsem ho raději nepoužívala. Vypadal křehce.

Robot funguje skvěle, ale přišel bez návodu a dvou stěrek, na infolinku Planeo nebylo možné se dovolat. Vše jsem nakonec řešila přímo s Kenwood. Robot také přišel celý umazaný od oleje. Asi byl skladován opačně a všechen ten promazávací olej z něj vytekl. Po konzultaci fotek se servisním technikem Kenwood jsem robota raději hned po doručení vezla na reklamaci. Vše bylo naštěstí v pořádku, nic prasklé nebylo. Bylo to asi jen tím skladováním.
Já nakonec kuchyňský robot prodala a pořídila si místo něj multifunkční robot, protože má pro mě širší využití a těsto zadělá rychleji (ale zase se hůře vyndavá z těch nožů). Ale kdybych mohla mít oba, nechala bych si určitě i Kenwood.

Ověřený zákazník elektro Urbánek Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. prosince 2023

Zakoupeno v elektro Urbánek

Rádio skvěle hraje, ovládání je intiutivní, není co vytknout.

Ověřený zákazník planeo.cz Honzík

Přidáno: 4. prosince 2023

kvalita,

Ověřený zákazník Electro World napep

Přidáno: 2. prosince 2023

Zakoupeno v Electro World

• funguje bez problemu
  • zvukově dobrý

horší citlivost tuneru dab i fm.starší technisat je citlivejší

Kenwood AT 340

Kenwood AT 340

Ověřený zákazník edsi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 29. listopadu 2023

Zakoupeno v edsi.cz

• funguje jak má
Kenwood KAX 980ME

Kenwood KAX 980ME

Ověřený zákazník kelvin.cz Jana S.

Přidáno: 26. listopadu 2023

Zakoupeno v kelvin.cz

Krásnĕ vyválené těsto, praktický pomocník. Škoda jen, že počínající tloušťka těsta při poloze "0" není větší, ale jen 4,8 mm, využití nástavce by bylo daleko širší.

Kenwood KHH 326 SI

Kenwood KHH 326 SI

Ověřený zákazník Kenwood dispečerka

Přidáno: 26. listopadu 2023

Zakoupeno v Kenwood

• Vše jsem vyzkoušela,lehké ovládání.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25