Recenze Kenwood

Ověřený zákazník Electro World Tomáš

Zakoupeno v Electro World

S rádiem DAB Kenwood jsem maximálně spokojený, maximálně. Vřele ho doporučuji.

Kenwood CR-M10DAB-B

Kenwood CR-M10DAB-B

Ověřený zákazník Electro World dp

Zakoupeno v Electro World

• Na menší velikost dobře hraje na baterie i připojené fo el. sítě. Rádio je citlivé v FM i DAB rozsahu. Bezproblémové přehrávání hudby přes Bluetooth i line in vstup.
  • Nelze úplně vypnout podsvícení displeje při zapnutém rádiu. V noci, pokud jej úplně nevypnete, stále mírně svítí (někomu však může vyhovovat. Přesto i při vypnutém rádiu funguje vás nastavený budík vzbudí.
Kenwood CR-M10DAB-H

Kenwood CR-M10DAB-H

Ověřený zákazník Electro World Martin

Zakoupeno v Electro World

Složité menu, například nastavení autamatického vypnutî je ukryta hluboko v menu. Nemožnost vypnout podsvícení displaye, v noci září. Slabá výdrž na baterie.

Ověřený zákazník MALL.CZ Alena

zatím spokojenost

Kenwood CR-ST50DAB-B

Kenwood CR-ST50DAB-B

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

• Cena a malé rozměry, vcelku dobrý zvuk
  • Složitější ovládání, nemožnost vypnutí displeje

Ověřený zákazník edsi.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v edsi.cz

• dobré dílenské zpracování – vyšší cena odpovídá provedení
  • vzhledem k „velikosti“ až překvapivě silný zvuk ( hlasitost až 60, pro běžný poslech dostačuje 10-12, pro hlasitý poslech max 20-25)
  • kompletní příslušenství
  • aplikace UNDOK pro dálkové ovládání přístroje z mobilu
  • trochu méně citlivý FM/DAB tuner

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 8. února 2021

• Celokovové tělo
  • Všechno příslušenství (mísa, metly) lze mýt v myčce
  • Lze dokoupit mlýnek na maso a struhadla (což jsem učinila)
  • Vysoká kvalita
  • Komu stačí šlehač, hnětač, dostane výborný výrobek za nízkou cenu a nemusí skladovat příslušenství, které nevyužije
  • Není moc hlučný

Přidáno: 6. února 2021

Zakoupeno v CarMedia

• Má již i DAB a funguje i na klasické FM
  • nastavitelné podsvícení
  • telefon handsfree zobrazuje i jmeno volajícího z kontaktů z telefonu
Kenwood KAX 700PL

Kenwood KAX 700PL

Ověřený zákazník SlevyElektro.cz Jarda

Přidáno: 3. února 2021

Zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Drahé
  • Nesplnilo očekávání

Jedním slovem zklamaní. Zakoupili jsme, ještě téhož dne odzkoušeli, zabalili a vrátili zpět. Při pokusu vytvořit spirály z mrkve jsem měl strach, že se robot převrátí, jak bylo třeba zatlačit. Měkkou zeleninu celkem zvládá, ale s trochu tvrdší už má problém.

Kenwood KAX 950ME

Kenwood ZJX 740BK

Ověřený zákazník Aimarket.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 31. ledna 2021

Zakoupeno v Aimarket.cz

• jinou značku konvice bych nekoupila, mám dlouholeté dobré zkušenosti

kvalitní, naprosto spolehlivá, rychlá, tichá

Kenwood KMM-BT356

Kenwood Chef KVL4170S

Kenwood Chef KVL4170S

Ověřený zákazník Electro World vvha

Přidáno: 28. ledna 2021

(naposledy upraveno 28. ledna 2021)

Zakoupeno v Electro World

• preferuji a podporuji české značky, ovšem oproti Etě je naprosto bezkonkurenční - cenou při stejném výkonu, kvalitou, zpracováním, designem, proto jasná volba Kenwood
  • velmi jednoduché sestavování
  • možnost dokoupení dalších příslušenství
  • výkon 1200 W naprosto vhodný a dostačující pro domácí použití + pulzní spínač + regulace otáček
  • sice těžší stroj, ale s tím se musí počítat při možnosti tolika použití, zato stabilní
  • metly jsou oproti Etě celokovové (vyjma krytky u hnětacího háku, ale to není problém), bytelná nádoba mixeru, výborný mlýnek na maso
  • dokoupeno - mlýnek na bylinky a koření, umele i kávu, ořechy, obsahuje celkem 4 nádoby se šroubovacími víčky, čili po umletí nespotřebované kulturně uchovám
  • dokoupeno - kráječ a strouhač obsahující 7 krájecích kotoučů
  • dokoupeno - ještě 1 nerezová mísa 6,7 l
  • takže robot + mlýnek + kráječ + mísa = sumasumárum 12 787 Kč, což u žádné jiné značky není možné za tuto cenu v této kvalitě docílit

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Eva

Přidáno: 26. ledna 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

Ověřený zákazník kelvin.cz T.J

Přidáno: 25. ledna 2021

Zakoupeno v kelvin.cz

• Krasny vzhled, robustni, kvalitni.
  • Nema

Robot jsem si moc prala a konecne ho mam, jen jsem ho nestihla jeste vyzkouset, ale myslim ze budu spokojena, robot je masivni a kvalitni, uzasny vzhled. Uz se tesim az neco upecem se synem, ktery je robotem nadseny.

Kenwood KMM-106

Kenwood KMM-106

Ověřený zákazník Ahifi Jakub Kapras

Přidáno: 21. ledna 2021

Zakoupeno v Ahifi

• Snadná montáž
  • Poměrně přehledné a jednoduché nastavení
  • Rychlé načítání a přeskok na další skladbu
  • Pěkný design
  • Složitější nastavení spojení s mobilem
Kenwood KHC29 WOSI

Kenwood KHC29 WOSI

Přidáno: 21. ledna 2021

• široké příslušenství
  • skladnost
  • váha

Dlouho jsem přemýšlel o výběru, hledal jsem hlavně z hlediska příslušenství, které potřebuji, abych nekupoval samostatná zařízení. Vybral jsem si značku Kenwood a nelituji. Vyzkoušel jsem všechny dostupné funkce a příslušenství vše funguje to skvěle. Sametová šťáva z odšťavňovače, odšťavňovač přesně vymačká šťávu, mlýnek na maso trochu malý, ale stačí maso nakrájet na menší kousky, těsto je dokonalé a pěna je během několika sekund tuhá. Udělal jsem těsto na koláče a jsem překvapen, struhadlo, zelenina nastrouhaná za malou chvilku, lepší než na ručním struhadle. Robot splnil všechna moje očekávání, cenově dostupný pro tak rozsáhlé příslušenství. Dobrá značka, doporučuji.

Kenwood KVC 3110

Kenwood KVC 3110

• Výkonný motor
  • Tíchý chod
  • Celokovové provedení

Koupili jsem s dětmi naší mamce jako rodinný dárek k Vánocům robot Kenwood KVC 3110, cena byla docela příjemná a tak jsme byli zvědaví co umí. Musím říci, že mě velmi mile překvapil tichý chod a co mě hlavně oslovilo, že robot si dokáže poradit i s tím nejhutnějším těstem velmi snadno. Je to určitě tím, že Kenwood má kovové převody a silný motor. Lehce si poradí s těstem na knedlíky, chleba nebo na buchty. Jsme v domácnosti čtyři, takže nám stačí nádoba s obsahem 4,5 litru. K robotu se dá připojit ještě velká spousta dalšího příslušenství, takže ho můžeme výhledově použít i k další práci, jako je například odštavování rybízu, nebo mletí máku či masa.
Jsme moc spokojení s touto volbou a můžeme všem vřele doporučit.

• široké příslušenství
  • 1000W motor
  • lehký a kompaktní
  • menší pracovní mísa

Hledal jsem pro ženu k vánocům nějakou levnější, ale stále kvalitnější verzi kuchyňského robota. Robot Kenwood mi přišel jako nejlepší volba, cena je v poměru s výkonem a kvalitou přijatelná. Robot míchá, hněte, ale také můžete využít třeba lis na citrusy. Již v balení je velké množství příslušenství a jediné mínus, které mohu vytknout je to, že je menší nádoba. Ale na víkendové pečení skvělý pomocník a všem vřele doporučuji.

• Výkon
  • Kryt proti rozstřiku
  • Široká nabídka příslušenství k dokoupení
  • Příznivá cena
  • Kvalita
  • Celokovové provedení
  • Design
  • Skladnost
  • 3 kovové metly
  • Žádné příslušenství v balení

Ráda a často peču hlavně dorty, koláče, chleba a tak jsem dlouho uvažovala o koupi robota, který mi usnadní práci. Kamarádka mi doporučila, abych zvolila kvalitu a podívala se po robotech Kenwood. Dala jsem na její doporučení, a nakonec jsem vybrala robot Kmix. Jsem s robotem velice spokojená, je to perfektní pomocník v kuchyni. Velké plus je, že robot je celokovový, robustní, má nerezovou mísu a kvalitní nerezové metly. Často peču domácí chleba, takže využiji hnětací hák. Musím vyzdvihnout také design, vzhledově je moc pěkný a také skladný, nezabere ani moc místa. Používání robota je také bezpečné, pokud je rameno zdvihnuté, robot se nespustí. Oceňuji také plastový kryt, který má velký otvor pro přidání surovin, suroviny tak můžu přidávat v průběhu míchání a nemusím robot zastavovat. Je také možné dokoupit široké množství příslušenství, my jsme zakoupili nástavce na těstoviny a často toto příslušenství používáme. Tento robot vřele doporučuji, je opravdu výkonný a kvalitní.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]