Recenze Kenwood

Přidáno: 16. ledna 2021

• Poměr cena/výkon
  • Pěkné příslušenství
  • Výkonný
  • Možná trošku poskočí u těžšího těsta

V obchodě nám doporučili tento kuchyňský robot Kenwood. Za příznivou cenu máte moc pěkné příslušenství a hlavně výkonného robota do domácnosti jak dělaného. Rozhodně můžu vřele doporučit.

Ověřený zákazník hifi24 Ověřený zákazník

Přidáno: 16. ledna 2021

Zakoupeno v hifi24

• Kvalita zvuku DAB
  • V menu není český jazyk
  • Chybí český manuál

Je to tradiční japonská kvalita, ale ten kdo nezná světové jazyky si musí nějak poradit s nastavením.
Cena odpovídá kvalitě.

Kenwood KMM-BT356

Kenwood KMM-BT356

Ověřený zákazník Electro World Vojtíšek

Přidáno: 15. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

Zatím nemohu říci, byl to dárek a ještě není namontovaný.

Ověřený zákazník Electro World Petr

Přidáno: 11. ledna 2021

(naposledy upraveno 12. ledna 2021)

Zakoupeno v Electro World

• dostatečná kvalita zvuku na svou cenu
  • čitelný displej z různých úhlů
  • pěkný vzhled
  • regulace hlasitosti na panelu potenciometrem s dobrou odezvou
  • dálkový ovladač reaguje velmi špatně a se zpožděním (latence) - špatně se např. reguluje hlasitost
  • nemožnost zapojení externí antény
  • krátká kabeláž k repro
  • neintuitivní ovládání (viz popis)
  • EQ pouze přednastavené profily (na nic)

Neintuitivní ovládání: Nelogické uspořádání tlačítek. Při přepínání uložených stanic se nezobrazuje název stanice, ale pouze pořadové číslo. Posouvá se i na pozice, kde není nic uloženo (tedy musím projít všech 20 předvoleb, abych se dostal na začátek). Na ovladači tlačítko, kterým se přímo spouští automatické ladění (pokud se přehmátnu, vše si smažu). TUN+/- se ladí, ale mezi stanicemi se přechází šipkami ← →. Nezobrazuje informace o pořadu automaticky, vždy je nutné procházet celou nabídku tlačítkem INFO.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz hankah

Přidáno: 8. ledna 2021

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

kvalitně mixuje, fajn je i velké nádobě, pohodlně 3 - 4 porce, jen je složitější demontace po každém použití z důvodu umytí, nelze mýt v myčce.

Přidáno: 6. ledna 2021

(naposledy upraveno 15. ledna 2021)

• značkové kompaktní rádio s mohutným zvukem
  • s možností ovládání dobře odladěnou aplikací v telefonu
  • celá řada podporovaných zdrojů hudby, včetně Bluetooth a 2,4 i 5Ghz WiFi pro internetová rádia, Spotify a podcasty
  • výrazné basy (lze ale regulovat pomocí vestavěného EQualizeru)
  • nemá konektor pro externí anténu
  • mohl by být lepší integrovaný FM zesilovač
  • rádio nelze napájet pomocí baterií - ideální by byla podpora napájení alespoň pomocí USB (ext. powerbanky)
  • Bluetooth je jen v4.2 (nemá velký vliv na kvalitu přehrávaného zvuku)

pořízeno primárně do kuchyně, zvuk je skvělý v podstatě zní jako obdoba JBL přenosných repro, stereo zvuk vás doslova obklopuje, ovládání pomocí externí aplikace je bez problému, svižné a bez zpoždění stejně tak i přibalený dálk. ovladač funguje dobře. Rádio lze kompletně a pohodlně ovládat i přímo tlačítky na přijímači. FM tuner sic méně citlivý, naladí jen silnější FM stanice, ale stačí. DAB+ funguje skvěle, nevěřil jsem, že už ho u nás na venkově naladím, jede mux Českého rozhlasu i RTI (sever. část okr. Písek) mux.ČRa zatím rádio nenašlo; MP3 přehrávání z USB je pohodlné - možnost procházet adresáři/složkami; parádní je i přímá podpora aplikace Spotify, které funguje jak má a opět si užíváme skvělý zvuk; internetová rádia vynahradí hroší citlivost FM a naladíte online téměř všechny myslitelné rádiové stanice doslova z celého světa, za ty peníze je to opravdu dobrá volba nejen do kuchyně nebo ložnice, ale třeba i do menšího obývacího pokoje

Kenwood CR-ST50DAB-H

Kenwood CR-ST50DAB-H

Ověřený zákazník Electro World Jarda Olomouc

Přidáno: 5. ledna 2021

Zakoupeno v Electro World

Kvalita zvuku výborná, zatím se učím ladění a nastavení stanic do paměti. Baterie moc dlouho asi nevydrží, na síti ale spolehlivé.

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Kenwood Titanium Chef Patissier XL KWL90.124SI

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 1. ledna 2021

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

dokonalý a universální pomocník v kuchyni

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.

Ověřený zákazník edsi.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 28. prosince 2020

Zakoupeno v edsi.cz

• kvalitní zpracování

Produkt je skvělý,mele dobře.Jedinou vadou je poměrně vysoká cena.

Kenwood AT 502

Kenwood AT 502

Ověřený zákazník CESK, s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2020

Zakoupeno v CESK, s.r.o.

Dobrá komunikace, produkt objednán a v dřívějším termínu, než bylo avizováno, dodán.

Kenwood FDM 301 SS

Kenwood FDM 301 SS

Ověřený zákazník kak.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. prosince 2020

Zakoupeno v kak.cz

funguje bezproblemu, kupovano jako nahrada za podobny od stejneho vyrobce ktery po letech doslouzil

Kenwood AW2000

Kenwood AW2000

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. prosince 2020

Zakoupeno v Expert.cz

• I když je na výrobku napsáno že je určen pro roboty řady Chef, a i na prodejně mi bylo řečeno že tento výrobek je kompatibilní s mým robotem Kenwood Chef XL Titanium, tak mísa má jinak pootočený mechanismus pro uchycení a není určená pro všechny výrobky kuchyňského robotu řady Chef. Výrobek budu vracet.

Přidáno: 23. prosince 2020

• velikost

Robot je k dostání za opravdu hezkou cenu. Těší mne, že je docela drobný a dá se tak snadno umístit na kuchyňskou linku. Má silný motor a tak se vněm dá zadělat i tuhé těsto. Také mne těší, že je k dostání všechno možné příslušenství a můžete si tak dokoupit nástavce prakticky na cokoliv. Robota bych doporučila každému kdo trošku rád vaří a chce hodně parády za málo peněz.

Kenwood KHC29 WOSI

Kenwood KHC29 WOSI

• Lehký a malý
  • Velká výbava
  • Dobře krouhá
  • Skleněný mixér
  • Masomlýnek sice zatím zvládl vše, co měl. Ale někdy si říkám, že by při práci mohl vypadat robustněji.

Kompaktní, moderně vypadající, dobře vybavený a perfektně fungující univerzální domácí pomocník. Vybíral jsem jej manželce podle recenzí na internetu a výsledek ji velmi potěšil. Recenzi tedy píšu podle jejich komentářů, snad tedy někomu udělá jasno. Jedná se o domácího pomocníka a žádného pracanta do provozu. V kuchyni, vám ale zastane hromadu práce, od krouhání zeleniny, plátkování, mixování, nebo sekání v mixéru, pres odšťavňování a hnětení dále a dále. A vše na výbornou. Doma nám slouží pro spotřebu 4 lidí a pracuje ob den, aspoň drobnými zásluhami. Výborný poměr cena/výkon/výbava. Značku Kenwood doporučuji.

• Perfektní provedení
  • Úžasné příslušenství
  • Výkonný motor
  • Velká mísa
  • Polohovatelná výška metel
  • Jednoduchý, nefuturistický design
  • Jednodílný, nepříliš praktický štít proti rozstřiku
  • Knoflík na otvírání mísy má někdy "náladu" a nechce se mu spolupracovat

Výborný kuchyňský robot ověřené britské značky. Mezi přednosti počítám silný motor, kvalitní provedení a hlavně prvotřídní příslušenství. V balení obsažený mixér, masomlýnek, i bubínková struhadla, vás nenechají si myslet, že máte doma nějaké zařízení, které nebylo vyrobeno přesně pro práci, na kterou jste zrovna nasadili nástavec, nejde o žádný univerzální přístroj, ale spíše o zařízení, které perfektně odvede každou práci, kterou pro něj připravíte. Vytkla bych sice pár drobnosti, jakou jsou jednodílný štít proti rozstřiku, nebo tvrdohlavý knoflík na zvednutí ramene. Ale ve výsledku je vždy radost s ním pracovat.

• kovové tělo
  • kvalita produktu
  • značka KENWOOD
  • cena příslušenství

Robot mám doma pár měsíců, již jsem s ním mnohokrát pracoval a jsem velmi spokojený. Oproti konkurenci oceňuji kovové tělo, vysoký výkon a celkový design. Máme doma dokoupené nějaké příslušenství, to by mohlo být trochu levnější, ale kvalitou se nevyrovná žádné jiné konkurenci.

Martina Mikuličová Martina Mikuličová

• Držadlo na míse
  • Elegantní vzhled
  • Příslušenství v balení

Robot jsem si koupila zejména proto, že mě zaujal svým elegantním a nadčasovým vzhledem. Líbí se mi, že má velkou kapacitu pracovní mísy. Mísa je opatřená praktickým držadlem - to mi přijde opravdu jako nedocenitelný detail , který mi ulehčuje práci. Určitě bych uvítala, kdyby bylo v balení více příslušenství. Ovládání robotu je jednoduché a nestál mě ani moc peněz. Produkt hodnotím velmi kladně a doporučím ho určitě i ostatním.

Jana K. Jana K.

• kvalitní značka
  • kovové převody
  • široká základní výbava
  • tichý
  • bytelné metly a hnětací háky
  • robustní provedení
  • drahé příslušenství
  • hmotnost

Tento kuchyňský robot jsem pořídila za celkem dostupnou cenu. Nabízí bohaté příslušenství a vynikající výkon. Součástí balení jsou 3 metly - hnětací hák, k-metla a šlehací metla, mlýnek na maso, struhadlo s disky a mixér. Za mě je to kuchyňský robot se skvělým výkonem a dlouhou životností, kterou garantuje kovové provedení. Umí si poradit krásně s těstem na linecké z tuhého másla. Mixér otestován na teplé i studené a rozmělnil vše na výbornou. Robustní provedení je vidět i na veškerém příslušenství.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25